STARANNIE DOBIERAMY SKŁADNIKI

Jeżeli mielibyśmy opisać nasz produkt w kilku słowach byłaby to: jakość, świeżość i estetyka.

Każdy surowiec używany w produkcji jest przez nas starannie wybierany, poddawany wielu testom i ocenom. Dopiero gdy jesteśmy pewni, że dokonaliśmy właściwego wyboru nasze produkty trafiają na sklepowe półki.

NAJWAŻNIEJSZE BEZPIECZEŃSTWO

Nasze produkty posiadają międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności.

JAKOŚĆ

Lata doświadczenia pozwalają nam stwierdzić, że jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie. Sztab specjalistów dba o to, żeby każdy produkt który trafia do Klienta spełniał rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa i higieny produkcji oraz wdrożonego i utrzymywanego systemu zarządzania jakością żywności.

TECHNOLOGIE

W codziennej pracy opieramy się na doświadczeniu specjalistów kuchni japońskiej, którzy czuwają nad spełnianiem najwyższych standardów jakościowych. By dotrzeć do jak największej liczby Klientów nieustannie rozbudowujemy nasz park maszynowy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.

INNOWACYJNOŚĆ

Mamy świadomość wymagań jakie stawia przed nami współczesny Klient. Jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija i elastycznie odpowiada na potrzeby rynku. Każdy nasz produkt od początku tworzony jest z myślą o Kliencie.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019 I 2020

Konsumenci docenili naszą jakość. Dziękujemy!