STARANNIE DOBIERAMY SKŁADNIKI

Jeżeli mielibyśmy opisać nasz produkt w kilku słowach byłaby to: jakość, świeżość i estetyka.

Każdy surowiec używany w produkcji jest przez nas starannie wybierany, poddawany wielu testom i ocenom. Dopiero gdy jesteśmy pewni, że dokonaliśmy właściwego wyboru nasze produkty trafiają na sklepowe półki.

NAJWAŻNIEJSZE BEZPIECZEŃSTWO

Nasza firma korzysta z certyfikowanego systemu zarządzania jakości zgodnego ze standardem IFS

JAKOŚĆ

Lata doświadczenia pozwalają nam stwierdzić, że jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie. Sztab specjalistów dba o to, żeby każdy produkt który trafia do Klienta spełniał rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa i higieny produkcji oraz wdrożonego i utrzymywanego systemu zarządzania jakością żywności.

TECHNOLOGIE

W codziennej pracy opieramy się na doświadczeniu specjalistów kuchni japońskiej, którzy czuwają nad spełnianiem najwyższych standardów jakościowych. By dotrzeć do jak największej liczby Klientów nieustannie rozbudowujemy nasz park maszynowy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.

INNOWACYJNOŚĆ

Mamy świadomość wymagań jakie stawia przed nami współczesny Klient. Jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija i elastycznie odpowiada na potrzeby rynku. Każdy nasz produkt od początku tworzony jest z myślą o Kliencie.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI

Konsumenci docenili naszą jakość. Dziękujemy!